Firma REG BENZ od początku działalności tj. 1985 roku związana jest z rynkiem motoryzacyjnym i na przestrzeni lat solidnie zapracowała na miano sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

Pierwszą naszą działalnością była naprawa / regeneracja podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów.

Kolejnym rozwinięciem oferty motoryzacyjnej było oddanie do użytku w 1992 roku Stacji Paliw wraz ze sklepem wielobranżowym. Obecnie jest to stacja paliw franczyzowa PKN Orlen która poza gamą paliw i olejów dla środków transportu oferuje olej opałowy.

W 1998 roku oddaliśmy do użytku nowoczesny obiekt, w którym znajduje się nasz autoryzowany serwis OPEL. Oferta nasza obejmuje pełną gamę samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy również komis samochodów używanych, gdzie mogą Państwo kupić, sprzedać lub zostawić swój samochód w rozliczeniu.

Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne wiodących firm. Personel serwisu to prawdziwi fachowcy, którzy są w stanie zdiagnozować i dokonać każdej naprawy, a to dzięki systematycznemu szkoleniu w ośrodku szkoleniowym OPEL.

Uzupełnieniem naszej oferty jest Stacja Kontroli Pojazdów, która służy Klientom samochodów używanych, co warto podkreślić – wszystkich marek (przeglądy rejestracyjne – ważność dowodu rejestracyjnego). Obok Stacji Kontroli Pojazdów usytuowana jest automatyczna (szczotkowa) myjnia pojazdów oraz pięciostanowiskowa ręczna myjnia samoobsługowa.

Kolejną inwestycją oddaną do użytku w 1999 roku był hotel i restauracja, którą w 2002 roku rozbudowano o dodatkowe miejsca noclegowe oraz dużą salę konferencyjno-bankietową.

Slider